Доброго дня, потрібен копірайтер на постійні основі. Як ви вже замітили то писати потрібно тільки на українській мові.
Оплата тільки через webmoney. Плачу небагато так як неважко писати. 1000/10р.
Можливо при якісному швидкому написанні матеріалу збільшення ціни за 1000 символів.
Тематика Кінофільми, якщо точніше конкретно під певні фільми потрібно писати рецензії.
- 08.01.2013 18:45
Последний раз редактировалось Темный принц; 08.01.2013 в 19:34. Причина: Підняв ціну.
- 08.01.2013 19:27
5 рублей за 1000 символов украинского копирайта?! Рабство...
P.S.если на украинском тексты нужны, то может быть и платить логичнее в гривнах, а не в рублях?!Спасибо сказали:
Orcstation(08.01.2013), - 08.01.2013 19:29
Нас по ходу троллят :)
Спасибо сказали:
Левша(08.01.2013), - 08.01.2013 19:30
0pium, Ну не рабство. Просто на укр легче писать чем на рус. Ну и платить можно в грн. просто на кошельке больше рублей)) А писать что за 1 тис 1.35 грн как-то дико))
Потому и написал для старта 5 р. Потом, будет дороже. - 08.01.2013 19:43
Спасибо сказали:
- 08.01.2013 19:44
- 08.01.2013 19:50
Ну понятно, вижу все здесть агресвно настроени) кака актуальная цена на написания таких текстов?
- 08.01.2013 19:54
Копирайт дешевле 25р. не найдете, а средняя цена это 30-50 руб.
П.С. с чего взяли, что на украинском проще писать...
П.П.С. уже подзабыл украинский, но кажется и вы сделали 1-2 ошибок)Спасибо сказали:
Темный принц(08.01.2013), - 08.01.2013 19:57
0pium,
Звістно. Не більш ніж звичайне рабовластво. Навіть 10 рублів українського копірайту не можуть буди гідною зарплатею.
Темный принц
Типовая ставка 50 центов за 1000 рерайта, а тут копирайт
Так что, идити-ка товарищ, лесом.Последний раз редактировалось Леопольд; 08.01.2013 в 19:59.
Спасибо сказали:
Orcstation(08.01.2013), Вадим(08.01.2013), - 08.01.2013 20:02
ок, готовий заплатити за 1 тис 40р. на укр.мові. За якісний написаний текст із ключовими словами які я надам. є бажаючі слухаю. Обовзяково унікальність тексту 100%. (etxt, advego).










